top of page
KZ.jpg

Klientská zóna

pro majitelky TD Diáře a jejich přístup k některým bonusovým listům*.

Děkuji, že jste se přidala ke mně i dalším ženám a podpořila tak projekt Terapie domova, který by bez Vás nemohl ve své podobě fungovat. Jste báječná. Právě pro Vás je tu klientská zóna. Sekce, ve které najdete ještě trochu navíc k výtisku do Vašeho TD Diáře.

* Přístup získáte registrací (sign up) obsahující vaši emailovou adresu, pod kterou jste diář objednávala a zvolením hesla v podobě čísla daňového dokladu, který jste obdržela po nákupu.

Ke vstupu s Vašimi přihlašovacími údaji dále používejte formulář login.

 

Ke schválení registrace dojde zhruba po dvou týdnech, resp. po uplynutí zákonné lhůty pro možnost odstoupení od kupní smlouvy. V případě, že jste diář dostala darem a číslo nemáte, kontaktujte mne na info@terapiedomova.cz a zřídíme individuální přístup. Ke vstupu s Vašimi přihlašovacími údaji dále používejte formulář login.

Tato sekce je pouze právně nevymahatelný bonusový servis určen majitelům TD Diáře nebo jeho náplně ve verzi 2018 - 2020, kteří diář zakoupili přímo v eshopu Terapie domova. Soubory jsou určeny pouze pro soukromé použití. Přístupové údaje ani soubory k výtisku nesmí být sdíleny třetím osobám.

Na všechny části TD Diáře se vztahují autorská práva a některé jsou chráněny ochrannou známkou Úřadu průmyslového vlastnictví.

bottom of page